Awans w Projekt Zero2
Wrzesień dla uczniów jest związany z powrotami do szkoły a u nas gorąco od awansów!
2019-09-02, 09:49

Związana z nami od 10 miesięcy Monika - młodsza specjalistka ds. marketingu - szybko wgryzła się w branżowe tematy wskakując na wyższy level. Od teraz specjalista ds. marketingu i PR prężnie ogarnia wszystkie dedlajny i asapy (jeszcze zanim zdążą się pojawić). Monika posiada szczególnie lekkie pióro i głowę pełną kreatywnych pomysłów.

Zakończyła edukację na Uniwersytecie Ekonomicznym na kierunku Marketing i Komunikacja rynkowa, a branżą PR i social media interesuje się już od dłuższego czasu.

Należy do miłośników podróżowania po całym świecie (choćby autostopem), kocha poznawać nowe kultury, miejsca i czerpać z nich wiele inspiracji - co wyjaśnia, skąd tyle nowych pomysłów :)

Gratulujemy i życzymy spełnienia w pracy!

KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
Pr Manager
Projekt Zero2
503 119 029
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.