LinkedIn Local w Olkuszu już po raz trzeci!
15 października 2019 r. odbyło się trzecie już spotkanie lokalnej społeczności platformy LinkedIn! Inicjatywa wywodzi się z Australii i jest już praktykowana w 90 krajach i 500 miastach na całym świecie. Cykliczne spotkania dotarły także do Olkusza.
2019-10-17, 07:08

LinkedILocal to światowa inicjatywa przenoszenia wirtualnych kontaktów z sieci zawodowej LinkedIn do świata rzeczywistego i budowania prawdziwych relacji międzyludzkich. Inicjatorem spotkań LinkedIn Local w Polsce jest Bartek Ziemiański a w organizację spotkań zaangażowało się już 22 polskie miasta. Od maja tego roku wśród nich jest także Olkusz, w którym 15 października w restauracji Guantanamera, odbyło się trzecie już spotkanie.

Zamysłem LinkedIn Local są cykliczne wydarzenia, które gromadzą osoby zainteresowane poznaniem się “na żywo” oraz stwarzają idealne miejsce na dzielenie się wiedzą i doświadczeniami a także są szansą na poszerzenie kompetencji zawodowych.

Uczestnicy spotkania mieli okazję wysłuchać trzy prelekcje zaproszonych gości oraz poznać nowe osoby. Rozmowom sprzyjało klimatyczne miejsce w restauracji Guantanamera, gdzie podczas luźnych rozmów nawiązało się wiele nowych kontaktów a samo wydarzenie zostało wsparte przez Urząd Miasta i Gminy Olkusz.

Cieszymy się, że możemy być częścią tej inicjatywy i dumnie ją wspierać!

Informacje o organizacji kolejnego spotkania pojawią się już niebawem na oficjalnym fanpage’u LinkedIn Local Olkusz. 

Wydarzenie skierowane jest do:

- przedsiębiorców;

- osób, które chcą wykorzystywać potencjał LinkedIn w swojej pracy lub karierze;

- poszukujących nowych kompetencji w: personal brandingu, wykorzystywaniu mediów społecznościowych, marketingu a także sprzedaży;

- osób chcących nawiązać nowe, autentyczne relacje.

Relacja zdjęciowa z trzeciej edycji: RELACJA ZDJĘCIOWA

KONTAKT / AUTOR
Barbara Trepka
Pr Manager
Projekt Zero2
503 119 029
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2024.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.